Spotkanie integracyjne

Współcześnie niemal każda firma stawia na integrację swoich pracowników. Wychodzi się z założenia, że takie spotkania, imprezy czy wyjazdy, których głównym celem jest lepsze poznanie się wpływają na efektywność pracowników, większą produktywność i ochotę do pracy. Dlatego bardzo często takie spotkania się organizuje. Różne są pomysły, wszystko zależy od kreatywności i budżetu organizatorów. Można wyjechać w góry, można zdecydować się na paintball czy na strzelnicę, a można po prostu przygotować imprezę. Taka właśnie impreza połączona z zabawą taneczną to doskonałe rozwiązanie. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że nic nie integruje lepiej niż wspólna zabawa na parkiecie, a muzyka przecież łagodzi obyczaje. Dlatego, jeśli organizujesz firmowe spotkanie integracyjne, koniecznie pamiętaj o imprezie! A skoro impreza, to nie obejdzie się be wynajęcia kapeli muzycznej.

Wybierz najlepszy zespół muzyczny na spotkanie integracyjne - Damy Radę.Szukasz takiej kapeli, która zagra na Twojej zabawie dla pracowników z firmy? Wybierz Damy Radę, najlepszy zespół muzyczny na spotkanie integracyjne. Z nami integracja na pewno się uda. Bogaty repertuar dopasujemy do bawiących się na parkiecie gości, gramy zarówno najnowsze przeboje, jak i ponadczasowe hity, piosenki polskie, jak i zagraniczne. Dzięki temu każdy uczestnik imprezy znajdzie coś dla siebie. Do nas należy także przygotowanie nagłośnienia i oświetlenia. Przygotowujemy niesamowite efekty wizualne!

Damy Radę to doświadczony zespół muzyczny na spotkanie integracyjne, zatem poza oprawą spotkania motywującego zapewniamy coś jeszcze. Zajmujemy się konferansjerką, organizujemy dodatkowe konkursy. Masz jakieś dodatkowe życzenia, pomysły czy propozycje? Można z nami wszystko omówić, a my chętnie te kwestie zrealizujemy. Zapraszamy do kontaktu – czekamy na maile oraz telefony. Z nami Twoje firmowe spotkanie z integracją w tle z pewnością się uda. Bo nie ma nic lepszego niż zabawa w dobrym towarzystwie w rytm najlepszej muzyki. Damy Radę to najlepszy zespół. Przekonaj się sam!  Wybierz nas i ciesz się sukcesem imprezy.